Smart7 – laptop chłodzony wodą !

Chciałbym serdecznie ogłosić Wszystkim, zarówno tym którzy wspierali mnie podczas budowy tego projektu, jak i również tym co mówili „no jak to przecież nie będzie działać” –  tak ! projekt został ukończony i nawet działa ;) ale po kolei…

Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować marce SMART7 oraz sklepowi Xtreem.pl za wsparcie w tym wyjątkowym projekcie. Wiem że się powtarzam, ale bez Was nie byłbym wstanie wykonać tak unikalnego projektu jakim jest laptop chłodzony wodą. Dziękuje jeszcze raz za zaufanie – mam nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni Nasz wspólny projek

Podziękowania się również należą innym marką, które wsparły projekt w postaci dysków SSD  jak i pamięci RAM (HyperX, WD, Samsung, Crucial i  Apacer).

Nie mógłbym też zapomnieć o sklepie Aquatuning.de, marce Alphacool jak i również Phobya – dzięki nim laptop otrzymał podzespoły do chłodzenia wodnego.

Na samym końcu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym co wchodzili w temat i komentowali moje postępy w pracy – tak właśnie Wy motywujecie mnie najbardziej !

Projekt oparty jest na laptopie SMART7 (clevo P775DM)

Na płycie jest procesor I76700K, który został przez mnie oskalpowany (pod czapką zaaplikowałem ciekły metal), chłodzenia zostało ulepszone ( zwiększony docisk oraz polerowanie) a za wyświetlanie obrazu odpowiada jeszcze całkiem żwawy GTX 980M z 8GB ramu.

W środku znajdziemy również:

  • Pamięci Kingston HyperX DDR4 2400MHz 16GB x 2
  • Dyski SSD:
  • 1 Dysk – WD BLACK2 128GB SSD / 1TB HDD,
  • 2 Dysk – Samsung Evo 840 1TB,
  • 3 Dysk – Crucial M.2 (Sata) SSD MX200 250GB,
  • 4 Dysk – Apacer Z270 M.2 PCIe GEN 3 x 4 240GB

Projekt zacząłem 10.04.2017 i skończyłem 10.10.2017. Projekt pochłoną również sporą ilość czasu – ponad 100 roboczogodzin! Nie przedłużając zapraszam Was na Finalna sesje zdjęciową, która znajduje się  poniżej :

No nic – to już wszystko ! Do następnego projektu – mam już parę pomysłów, które mógłbym zrealizować – mam nadzieje że szybko będę mógł się z Wami nimi podzielić  ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *