XPC-Table

Witam Was wszystkich z dzisiejszym dniem ogłaszam koniec prac nad projektem XPC-Table.

Projekt ten zacząłem 22 lutego 2015 roku i skończyłem 13.03.2017. Na wykonanie stołu/obudowy poświęciłem ponad 140 roboczogodzin.

XPC-Table wykonałem z płyty MDF – oklejoną fornirem jesionowym, nie mogło również zabraknąć czarnej matowej farby i trzech warstw półmatowego lakieru. Dopełnieniem całości jest szklany blat i podświetlenie RGB LED.

Projekt oparty jest na następujących podzespołach:

CPU – Intel I5 4670K
RAM – Kingston FURY – 16GB DDR3 (4x4GB) DDR3 1866MHz CL10 DIMM
Motherboard – MSI Z97A GAMING 6
PSU – DEEP COOL DQ750EVO 750W
GPU – 2 X EVGA Nvidia GTX 970 4GB SLI
SSD – 2 x Kingston HyperX Savage SSD 120GB
WATER COOLING – Costum LC by Alphacool

i PHOBYA
Akcesoria – MIONIX
FAN – Noctua i Alphacool

Fotki:

Procesor i karty graficzne połączone w SLI są chłodzone przez układ LC. Po dwóch stronach znajdują się 360mm chłodnice, na każdej znajdują się po sześć wentylatorów. Za odpowiedni przepływ powietrza dbają wentylatory od Firmy Noctua oraz Alphacool.

Podstawą platformy jest płyta MSI Z97A GAMING 6, która została ładnie przemalowana. System jak i inne rzeczy składowane są na dwóch dyskach Kingston HyperX Savage SSD 120GB całość dopełnia 16GB RAM Kingston FURY DDR3 1866MHz CL10 DIMM.

Za zasilanie zestawu odpowiada 750W zasilacz od Firmy DEEP COOL. Nie mogło również zabraknąć, myszki, klawiatury, podkładki pod gryzonia i słuchawek – wszystkie te podzespoły są zostały za sponsorowane przez Firme MIONIX.

Do tego chciałbym pozdrowić i podziękować koledze „lolek” który wykonał dla mnie film na YT przedstawiający projekt:

 

Podziękowania dla sponsorów ponieważ bez Was ten projekt by nie powstał. Zapraszam też do subskrypcji kanału YT i lajkowania/udostępniania fanpage na FB – znacznie ułatwi mi to wykonanie kolejnego projektu, w niedalekiej przyszłości możecie liczyć na konkurs!

Pokażmy że chłopaki z polski też liczą się na światowej scenie moddingu komputerów!.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *